LuTa centrum

Fs 2004,Fifa 08,srs,Test rive anlimited,nfs prostreet,Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore

Glory of the Roman Empire

Race Drive Grid

UberSoldier

popis

UberSoldier

  • Čeština: zde
  • Cheaty: zde
  • Návod: zde
  • Videonávod: nenalezen

 

Popis :
Píše se srpen 1942 a nacisté se snaží rozhodnout válku ve svůj prospěch experimenty s oživováním padlých vojáků. Záhy přijdou na to, že zmrtvýchvstání otevírá u oživených bytostí nadpřirozené schopnosti. Po nesčíselně pokusech se jim konečně podařilo vypěstovat novou rasu supervojáků.

Hráč se ocitá v těle Karla Stolze - důstojníka zabitého při střetu s partyzánským oddílem. Při oživování získá vaše mysl nadpřirozené schopnosti, ale také nezapomenete jakým utrpením jste při oživování prošli a toužíte po odplatě!

Hned ze začátku budete mít na výběr, zda si chcete zahrát verzi realistickou bez výskytu nadpřirozených a paranormálních výjevů, nebo verzi fantastickou, v níž se Karl může proměňovat v příšeru a cestuje v čase. Zmínku zaslouží nelinearita úrovní, která je presentována v podobě občasné nutnosti učinit do několika vteřin rozhodnutí o další cestě úrovní.

Titul je postavený na interně vyvinutém enginu X-Tend, který podporuje všechny moderní grafické efekty, nabízí reálný fyzikální model, podporuje prostorový zvuk a dokáže hru rozběhnout i na slabších konfiguracích.
Hlavní rysy :
- 16 autentických zbraní z 2.světové války.
- 12 rozmanitých levelů v uzavřených i venkovních prostorech.
- Nadpřirozené schopnosti hlavního hrdiny.
- Důvěryhodný fyzikální systém.
Žádné komentáře
 
Fs 2004,Microsoft Flight Simulator 2004,Run Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore