LuTa centrum

Fs 2004,Fifa 08,srs,Test rive anlimited,nfs prostreet,Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore

Glory of the Roman Empire

Race Drive Grid

Tiberium Wars

Hlavní postavy

Tiberium Wars - Hlavní postavy

Kane (Joe Kucan)

kane Joe Kucan, původní herec, který si zahrál Kanea i v předešlých CnC hrách, si znovu zopakuje svou roli megalomanského vůdce Bratrstva NOD. Kane byl vždy tajemnou postavou, prorokem a stejně tak chladným a vysoce úspěšným stratégem jak vy politické, tak i vojenské sféře. Jeho znovuzrození, značí příchod nového věku…
 
„The destruction of the Philadelphia was not an accident…“

General Jack Granger (Michael Ironside)

granger Jack Granger je vojenský vůdce GDI a zároveň váš velící důstojník. Nemá dobré vztahy se svým nadřízeným Redmondem Boylem a považuje ho pouze jenom za dalšího politika, který překáží důstojníkům GDI. V jedné z částí hry se budete muset rozhodnout koho následovat, jeho nebo Redmonda Boyla.
 
„As long is Tiberium on Earth, Nod is the serious threat.“

Director Redmond Boyle (Billy Dee Williams)

boyle Toto je nový velitel pro civilní záležitosti GDI, středokariéristický politik věří ve svět postavený na eventualitě. Na první dojem se může zdát, že je klidným a čestným mužem, ve skutečnosti však prahne pouze po moci.
 
„No general I´m not suggest in it I´m order in it…“

Officer Ajay (Josh Holloway)

ajay Zpravodajský důstojník NOD a také elitní vojenský projektant, on a jeho genialita jsou ti, kteří stojí za některými z nejsmělejších útoků NOD. Mohli jste ho vidět v seriálu Ztraceni (LOST).
 
„Kane is not dead! He is too smart…“

Kilian Qatar (Tricia Helfer)

helfer Kaneův první důstojník a jeden z největších vojenských klenotů které slouží NOD. Kane o ní mluví pouze v nejlepším smyslu. Byla pověřena plánem na zničení lodi Philadelphia.
 
„Follow me my children and I will lead us to victory against GDI.“

Lt. Sandra Telfair (Grace Park)

telfair Pravá ruka Jacka Grangera a živý zdroj zpráv pro hráče. Velmi často budete dostávat briefingy právě od ní.
 
„The Ion Cannons has been engaged sir.“

Lt. Kirce James (Jennifer Morrison)

kirce

Její úloha ve hře spočívá v podávání zpráv tzn. při plnění misí bude prostřeníkem mezi komandérem (hráčem) a velitelstvím. Díky ní budete mít pořád co dělat a budete mít o všem dění náležitý přehled.

 
„Good luck commander, you´ll need it.“
Žádné komentáře
 
Fs 2004,Microsoft Flight Simulator 2004,Run Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore