LuTa centrum

Fs 2004,Fifa 08,srs,Test rive anlimited,nfs prostreet,Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore

Glory of the Roman Empire

Race Drive Grid

The Settlers II:

Recenze - The Settlers II 10th Anniversary

Recenze - The Settlers II 10th Anniversary

recenze 2

 


V této hře se znovu dostáváme do děje nejpopulárnějšího - druhého dílu, v celé Settlers sérii, který vyšel v roce 1996. The Settlers II 10th Anniversary je remake tohoto dílu. Tato budovatelská strategie má naprosto stejný princip jako její předchůdce. Společně s římským námořníkem Nautilem a jeho kumpány se můžete vydat hledat novou zemi. Zajistit budoucnost lidem, kteří žijí na území, poničeném přírodními katastrofami a válkou. Nautil měl štěstí. Našel kus neobsazené země a během plavby jako jediný nepřišel o život.

Nyní už záleží na každém hráči, jak prosperující imperium vybuduje. Na výběr máte 10 samostatných kontinentů a 8 multiplayer map, při kterých se může účastnit až 6 hráčů při hře přes internet. Krom římanů jsou k dispozici ještě i jiné národy - Nubijci a Čí?ané. Vybrat si můžete z 30ti užitkových staveb, 25ti profesí, z 6ti různě silných vojenských jednotek a spousty druhů surovin.

Také můžete shlédnout video z této hry (05:18 minut).

Hra o 10ti misích, z nichž každou začínáte na území, kde je jen skladiště- jediná budova, troška materiálu a osadníci, o které se musíte postarat. Prostě jste odkázáni sami na sebe. Vaším úkolem je vybudovat fungující území a mít vše pod kontrolou. Aby toho nebylo málo v budování vám brání sousední země ovládané domácím národem. Proto se neobejdete bez armády a vojenských staveb. Pro obživu obyvatel slouží farmy, rybářské a lovecké chaty.

Dávejte však pozor, aby ke každé lokalitě vedla cesta a nezapomínejte napojit navazující průmysl - jatka, mlýny, pekárnu, skladiště… Je třeba zajistit dostatečné nástroje, peníze na platy, dostatek jídla a pití, prostě vše potřebné k práci. Jinak dělníci budou stávkovat a nebudou vykonávat svou profesi.

Tato hra je čistě budovatelská strategie, na můj vkus je příliš zdlouhavá. Mise jsou dost stereotypní. Ovšem oproti předchozí verzi má vylepšenou 3D grafiku, vypracovanou do nejmenších detailů.

Žádné komentáře
 
Fs 2004,Microsoft Flight Simulator 2004,Run Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore