LuTa centrum

Fs 2004,Fifa 08,srs,Test rive anlimited,nfs prostreet,Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore

Glory of the Roman Empire

Race Drive Grid

SPORE

Videorecenze

Recenze - Spore - Videorecenze

 


Spore je jedinečným herním zážitkem pro každého hračičku. Není proto divu, že se spousta lidí ptá - co je to vlastně ten Spore? Narovinu řekneme, že se nekonná žádné další The Sims a můžeme vás ujistit, že Spore je naprosto jedinečná hra ve všech směrech.

Zažijete skvělé dobrodružství ve svém vlastním vesmíru! Protože tento článek má být zároveň naší první videorecenzí, než začneme, řekneme ještě pár faktů. Strategická hra Spore je novým projektem Willa Wrighta, tvůrce sérií her The Sims nebo Sim City. Hru vytvořilo studio Maxis, které je pod vedením společnosti Electronic Arts. Hráč této hry dostane do rukou možnost pozorovat a ovlivnit vývoj organismů od malé buňky až po vyspělé civilizace, které létají do vesmíru. Váš organismus projde při vývoji celkem šesti fázemi, v každé z nich ho čekají nové možnosti, překážky a cíle. Každá z šesti fází se rovná jedné hře!

Videorecenze hry Spore.(6:06 minut).

Nyní je už čas si vychutnat naší videorecenzi, blíže vám totiž o hře poví Jirka Hrad z televizního pořadu o hrách Indian.

Další informace o této hře:

Preview: ZDE
Žádné komentáře
 
Fs 2004,Microsoft Flight Simulator 2004,Run Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore