LuTa centrum

Fs 2004,Fifa 08,srs,Test rive anlimited,nfs prostreet,Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore

Glory of the Roman Empire

Race Drive Grid

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Příběh

Černobyl

Příběh

Černobyl

Příběh

12. duben 2016, 14:33

Černobylská zóna je osvětlena nesnesitelně ostrým světlem. Mraky se na stříbrném nebi vypařují, je slyšet hromobití a následuje zemětřesení. Lidé lehli tváří k zemi, zavírajíce své krvácející oči a uši. Žár se šíří do širokého okolí, kterému se poté začne říkat Zóna. Lidé prchají, aby si zachránili holý život. Vypadá to, že v jaderné elektrárně došlo k nukleárnímu výbuchu. Armáda zablokuje Zónu. Epicentrum exploze je kilometr od elektrárny. Zřejmě tam byly prováděny nějaké testy, které způsobily toto ohromné neštěstí. Celá obsluha zemřela pravděpodobně během několika vteřin, ale stále zde je pravděpodobnost, že někdo přežil. Zdá se nemožné připravit záchranou operaci, protože Zóna je naplněna neznámou energií, způsobující průzkumníkům smrtelné nebezpečí. Pokusy použít roboty jsou neúspěšné. Několik měsíců po nehodě krize vrcholí, když se Zóna náhle o několik kilometrů zvětší. Obyvatelé blízkých měst a vesnic jsou okamžitě evakuováni a děje se mnoho nebezpečných nepředstavitelných událostí po celém světě.

2018

Zóna exploduje, radioaktivní mraky na rozsáhlým územím. Hyne děsivé množství lidu, zvířectva i lesů. Třicet kilometrů území je armádou uzavřeno. Vědci jsou neúspěšní ve svých pokusech o vysvětlení, co se stalo. Zóna roste. Uvnitř jsou zpozorovány různé smrt-přinášející anomálie. Neznámé neviditelné síly rozervávají živoucí bytosti na kusy. Expedice se potkaly zmutovaná zvířata, která se v Zóně nemohla vyvinout cestou přirozené evoluce. Katastrofa, mutanti, anomálie, kontaminace. Zdá se vše být důsledkem nějakého hrůzného divu?

2020

První expedice, které mohou proniknout několik kilometrů hluboko do Zóny bez hrozby smrtelného nebezpečí. Objevují se amatérští průzkumníci, nájezdníci a pytláci, dohromady zvaní stalkeři. Pohybují se v Zóně, hledajíce anomální útvary jako artefakty, které potom prodávají různým organizacím.

Poslední komentáře
26.06.2012 15:45:28: www.oriflame-kromeriz.cz www.oriflame-24.cz
22.06.2012 21:15:19: když odbory clenove tak jedině originální slevové nabídky na www.akcez.cz
18.06.2012 01:07:35: www.penzijni-pripojisteni-info.cz/penzijni-pripojisteni penzijní připojištění srovnání
17.06.2012 18:57:51: www.penzijni-pripojisteni-info.cz/penzijni-pripojisteni investiční fondy
 
Fs 2004,Microsoft Flight Simulator 2004,Run Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore