LuTa centrum

Fs 2004,Fifa 08,srs,Test rive anlimited,nfs prostreet,Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore

Glory of the Roman Empire

Race Drive Grid

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

NPC - Postavy ve hře

NPC - Postavy ve hře

NPC - Postavy ve hře

Npc postavy jsou obdařeny různými druhy chování. Zatímco mutanti jsou značně agresivní a vás vidí spíše jako budoucí krmi, lidé jsou mnohem komplexnější. Armáda má zadanou práci a plní ji dobře. Pokud jste v Zóně, jste cílem. Když se zapletete do boje s armádou, budete mít dostatek času, aby jste ocenili dynamickou bojovou umělou inteligenci a její chytré využívání krytí před tím, než vás nakrmí olovem. Ostatní stalkeři jsou odlišní. Nejsou to nepřátele, dokud si z nich nepřátele neuděláte. Samozřejmě, že si můžete vybrat cestu, kde si ze stalkerů samotářů nebo i klanů uděláte nepřátele. Jestliže budete postupovat opatrně, odhalíte herní ekonomiku založenou na obchodu se zbožím, s jídlem, se zbraněmi a s informacemi. Je jen na vás, zda ostatní stalkerové budou vaši nepřátelé nebo styčné body pro váš postup. Ve hře je také mnoho dealerů, kteří mají kompletně pod palcem trh Zóny. Tito chlapíci vám mohou zadat práci, prodat vybavení nebo odkrýt informace o Zóně. Dealeři jsou respektováni pro svůj seriozní přístup ke všem stalkerům, takže jestliže naštvete nebo dokonce nějakého dealera zabijete, očekávejte, že se stanete terčem každého stalkera v Zóně.

NPC - Obchodování

Postava:

Aby stalker přežil, musí obchodovat. Stejně jako ve skutečném světě můžete kupovat, prodávat nebo vyměňovat vše od munice po artefakty. Měnou jsou sovětské ruble a obchodovat můžete s armádou, vědci, dealery nebo ostatními stalkery. Přečtěte si etický kodex, který vám zaručí dobrou pověst: při setkání se stalkerem veteránem se s ním nejprve pozdravte, souhlaste se složením zbraní, poté k němu pomalu přistupte a začněte obchodovat. Jakákoliv násilnost si ovšem vyžádá krutou odpověď.

Stalkeři

Postava:

stalker Stalkeři prozkoumávají Zónu na vlastní pěst. Většina stalkerů se pohybuje osaměle, je pro ně zbytečné ztrácet čas shlukováním se do skupin. Stalkeři jsou nakloněni k samostatnosti a nezávislosti. Existují ovšem i tací, co spolupracují a tvoří v Zóně jakési frakce či klany. Více o nich se dočtete zde.

Stalkeři-Zombie

Postava:

stalker-zombie Stalkeři-zombie jsou ti, kteří utrpěli silnou dávku radioaktivního záření v Yantaru nebo v jiných sektorech, kde je vysoká míra radioaktivity. Nepozorný stalker se může rychle a snadno stát chodící mrtvolou. Pomoci těmto stalkerům je nemožně, proces vymazávání paměti je nemožné vrátit zpět. Ačkoliv stalkeři-zombie mohou používat své zbraně, díky své nízké inteligenci jsou naprosto neškodní. Za určitý čas ztratí všechny své dovednosti a proces proměny v zombie bude dokončen.

Banditi

Postava:

bandita Bandita je označení pro toho, kdo přichází do Zóny za jiným účelem: vydělat peníze prodejem artefaktů, skrývat se před zákonem, kupovat a prodávat zbraně. V Zóně je celá řada těchto lidí, od překupníků až po zabijáky a otrlé zloděje. Pohybují se převážně ve skupinách, ve kterých představují velkou hrozbu. V Zóně zatím nepůsobí žádná větší sjednocená organizase banditů.

Armádní Stalkeři

Postava:

armádní stalker Armádní stalkeři jsou specálně vycvičeni pro přežití v Zóně. Vlastní to nejlepší vybavení a mají perfektně zmapované všechny nástrahy, co pro nás Zóna připravila. Potkat je můžete ve skupinách čítajících 5 a více mužů. Armádní stalkeři nejsou příliš přívětíví ke stalkerům, většinou po vás začnou ihned střílet.

Obchodníci

Postava:

Dealer Obchodník žije ve sklepích opuštěných domů. Obvykle má na sobě bílé tílko a kalhoty. Zná mnoho pověstí a povídek ze Zóny díky tomu, že dal úkoly již mnoha stalkerům, bohužel většina se už nevrátila. Jelikož v každém regionu (levelu) je jeden obchodník, tak nemáte moc na výběr.

Vědci

Postava:

vědec Vědec zkoumá Zónu, její vlastnosti a krajinu. Není vůbec nebezpečný. Poznáte ho podle anti-radioaktivního obleku, který pořád nosí. Ve hře můžete spřáteleným vědcům prodávat například artefakty, které budou předmětem jejich zkoumání.

Žádné komentáře
 
Fs 2004,Microsoft Flight Simulator 2004,Run Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore