LuTa centrum

Fs 2004,Fifa 08,srs,Test rive anlimited,nfs prostreet,Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore

Glory of the Roman Empire

Race Drive Grid

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Multiplayer

Úvod

Multiplayer

Oficiální beta verze byly dvě. THQ je popleta a nejdříve omylem vypustilo starou verzi, řekl bych, že byla ze začátku ledna 2006. Ta se projevila velmi častým padáním, problémy z fps (nesmyslně nízké hodnoty i na silných strojích) a množstvím bugů.
THQ ale na hráče naštěstí nezapomělo a 10 dní na to vypustili už novou a lepší verzi hry. Ta byla opoznání stabilnější a lepší.

 

Grafika

Multiplayer

Po grafické stránce hra vypadá naprosto úžasně. Obsaženy jsou všechny nejnovější grafické vychitávky, jako například HDR, 8xAA, 8xAF, a mnoho dalších věcí. Jedna věc co se mi obvzláště líbí je efekt blesku v noci, který vypadá velmi reálně. Prostředí při každé denní době i při každém počasí vypadá úplně jinak, a pokaždé nádherně.
Hra Vám nabídne širokou škálu nastavení, a pokud vlastníte opravdu silný "železo" tak můžete uprávou souboru user.ltx ze svého miláčka vymáčknout opravdu maximum.

Hratelnost

Multiplayer

Menu je přehledné a intuitivní, a přitom zachovává duch Stalkera. Hra samotná je velmi zabávná a dynamická. Velmi rychle se jí naučíte ovladát a naprosto Vás pohltí. (jednou jsem hrál 3 hodiny v kuse, aniž bych si uvědomil kolik jsem hraním strávil ;)) Díky precizně vytvořeným mapám, se musíte neustále mít na pozoru, po prostoru je rozmístěno obravské množství předmětů, které Vás více či méně kryjí, ale přesto setrvávat na jednom místě není nejlepší řešení protože vždycky je místo ze kterého je Vás možno odstřelit , a takzvané kempení rozhodně nemá cenu - vždy Vás někdo za chvíli dostane přesně mířenou ranou do hlavy.

Strany

Multiplayer

Hrát můžete buď za Freedom Fighters(zelení) nebo za Merchants(modří). Rozdíl mezi nimi je snad pouze ve spawnpointu a ve výzbroji, která má na každé straně sve klady a zápory a ve výsledku je vlastně totožná.

Mapy

Multiplayer

Mapy byli vydány bohužel jenom dvě, a sice Yantar Factory a Railraod station.
První z jmenovaných je sice o něco menší, ale zato živější; přece jenom pro 16 lidí je tam místa tak akorát, takže o zábavu máte postaráno. Mapa je zasazena do prostředí továrny, a přilehlého okolí. Je velmi rychlá a dynamická co se po stránce fragů týče ;) (osobně ji mám mnohem radši něž railroad).
Na druhou stranu Railroad nabízí rozlehlé protory, na kterých si dobře procvičíte, jak mušku (já mám velmi dobrou :D), tak i krytí se za překážkami. Mapa umožňuje v jisté míře i tzv. kempení a je vhodná pro spíše méně zdatné hráče.

Módy hry

Multiplayer

Základní módy hry jsou klasický Deathmatch a TeamDeathmatch. Pak je tu ještě Artefakthunt (ekvivalent Capture the Flag v Unreal Tournament), ovšem s tím rozdílem že nikdy přesně nevíte kdy a kde se artefakt objeví. AH mám moc rád, protože se člověk dobře naučí využívat prostředí, krýt za různými překážkami a rychle utíkat ;)

Chyby

Multiplayer

Padání může způsobovat zapnuté ICQ popřípadě jiný online messeger. Pokud si dostatcne dlouho hrajete s konzolí může se Vám podařit nakupovat zbraně kdekoliv na mapě.

Dojmy

Multiplayer

Dojmy ze MP bety mám jen ty nejlepší a už se nemůžu dočkat plné verze hry, která bude mít jak úžasný singl, tak i perfektní multiplayer, který určitě bude konkurencí hrám jako Counter Strike nebo Unreal Tournament

Žádné komentáře
 
Fs 2004,Microsoft Flight Simulator 2004,Run Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore