LuTa centrum

Fs 2004,Fifa 08,srs,Test rive anlimited,nfs prostreet,Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore

Glory of the Roman Empire

Race Drive Grid

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Anomálie

Anomálie:

Gravitational Anomaly Místo kde je gravitace dosti pozměněná. Poznáte to například vhozením kamene, který změní směr letu.
Projev ve hře: Anomálie ohýbá kovy (např. vaši zbraň), "střílí kameny". V lepším případě Vás to přenese na jiné místo, v horším rozdrtí nebo hodí na strom takovou rychlostí že z Vás nic nezbyde.

Rasty hair

Anomálie:

Rasty hair Všechno časem rezne. Pokus se v této anomálii nečeho dotknete, kůže se Vám spálí a zčerná. Delší pobyt zde ,není nejlepší nápad.
Projev ve hře: Všechno je až moc a nápadně zrezlé (samozřejmě že pouze kovy).

Fog

Anomálie:

Fog Mlha příde ani nevíte jak... Likviduje kůži, vlasy, oči a nechává jenom spáleninu. Spálí Vám plíce, takže bez plynové masky a ochraného obleku nemáte šanci přežít.
Projev ve hře: Všude je mlha a na zemi leží Vaše spálená mrtvola...

Meat-Mincer

Anomálie:

Meat-Mincer Anomálie má náboj, který vybyje pouze živá bytost (mutant, voják, Vy...) Pokud je vybytá je nikomu neublíží, ale to se tak často nestává.
Projev ve hře: Jak název (mlýnek na maso) napovídá, jedná se o jednu z nejefektivnějších anomálií ve hře. Procházíte se Zónou, slunce svítí, najednou se ocitne ve vzduchu asi 4 až 5 metrů nad zemí. Jste roztočen, roztrhán na kousky a roházen po okolí kde Vaše zbytky sežerou mutanti...

Electra

Anomálie:

Electra Anomálie se projevuje značnými a dobře vyditelnými výboji elktřiny. Je to asi nejlépe viditelná anomálie, a díky tomu se jí můžete dobře vyhnout.

Burner

Anomálie:

Burner Proud plamene o teplote 1300°C. Když je neaktivní projevuje se pouze jako vlnící se proud vzduchu. Spustí se při přiblížení nečeho živého nebo vhozením kovu (šroubu).

Žádné komentáře
 
Fs 2004,Microsoft Flight Simulator 2004,Run Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore