LuTa centrum

Fs 2004,Fifa 08,srs,Test rive anlimited,nfs prostreet,Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore

Glory of the Roman Empire

Race Drive Grid

Red Alert 3

Tipy pro multiplayerovou hru za Sověty

Tipy pro multiplayerovou hru za Sověty

Frakce Sovětů spoléhá na velmi silné tanky. Tyhle jednotky sice nejsou tak technologicky pokročilě jako má Císařství Vycházejícího Slunce nebo novátorské jako mají Spojenci, ale stále se jedná o velmi mocné zbraně. Unikátní technologie Sovětů je dělají lehce tužšími protivníky než jsou ostatní i když musítě mít Super reaktor, abyste postoupili na T2 a Bitevní Laboratoř pro nejsilnější jednotky T3.

Stavební příkazy

Stavební pořádek závisí na stylu hráče, ale částečně stabilizovaný výběr jednotek vám může dát důležitý počáteční impuls pro ekonomii a schopnost prozkoumat celou mapu v brzké fázi hry, což je velmi podstatná výhoda.

 • Kasárna

3–5 Medvědů Inženýr (Pokud protivník nezabere ropný vrt nebo se o zabírání neutrálních struktur vůbec nestará)

 • Elektrárna
 • Rafinérie
 • Továrna

2× Sickle (pro obtěžování protivníka/ 2 nebo 3 Sondy Terror by mohly bít použity jako náhražka pokud se nepřítel nejeví jako příznivec pěchoty nebo pokud se příliš nestará o opravy vozidel)

 • Elektrárna
 • Rafinérie
 • Drtící jeřáb
 • Vnější expanze #1
 • Tech 2 Budova
 • Vnější expanze #2
 • Tech 3 Budova

Začátek hry

Základní strategie pro Sověty je rushnout protivníkovu ekonomii pomocí Sond Terror a Sicklů (v závislosti na tom, co si protivník staví za armádu). Podle mapy se můžete rozhodnout obsadit nebo ubránit ropné vrty protože se jedná o podstatnou podporu ekonomiky a umožňuje vám to zaútočit na nepřipraveného protivníka. Vyvíjení konstantního nátlaku na protivníka je základem, dá vám to šanci utnout jeho technologický postup hned ze začátku.


Průzkum

Průzkum je základem pro každou frakci v Red Alet 3. Je zde mnoho důvodů proč tak dělat, ale hlavní důvod pro průzkum je schopnost odhalit cokoli, co na vás protivník chystá. Drsný způsob soupeření nutí hráče mít lepší přehled o mapě než protivník. Pokud si nedokážete zajistit informace o protivníkově základně, nebudete tušit co váš nepřítel podniká, dáte mu možnost váš zaskočit nebo nepozorovaně proniknout na vodu.


Průběh hry

Stejně jako v literatuře, prostředek hry začíná když si zabezpečíte pevný základ. Začátek těžby na dvou místech vám umožňuje stavět dražší jednotky T2. Je velmi důležité stále tlačit na protivníka v průběhu celé hry. Nedoporučuje se na něj útočit s vašimi rushovacími jednotkami dokud si nepostavíte Sondy Teror protože jednotka Sickle je velmi neefektivní proti tankům a těžce obrněným jednotkám. Z tohoto důvodu je dobré postavit Super reaktor, jinak vás protihráč předběhne v technologickém pokroku a pro vás bude velmi těžké mu oponovat bez T2 jednotek. Jakmile postavíte pár Hammer Tanků, nějaké Sickly a Sondy Terror (pokud se stále necítíte dostatečně rozvinutí tak postavte 4. expanzi), tak je čas poskočit opět ve vývoji technologií. I když se dostanete do konečné fáze hry, stále pokračujte v průzkumu.


Konečná fáze hry

Jakmile se dostanete do konečné fáze hry, začnou být věci notně riskantní protože jak vy tak váš protivník byste měli mít technologie T3 a poměrně rozvinutou ekonomiku (pokud ne tak se chystá velmi rychlý konec). Je nutné pokračovat v průzkumu a ujistit se, že se protivník nerozhodl vyrobit komando jednotku a vplížit se vám do základny, jinak jednotky jako Twinblade, VX a nebo Vindikátor jsou extrémě účinné proti těmto typům jednotek. V tomto okamžiku byste měli začít s tvorbou armády pro finální úder. Je možné používat kombinaci pozemních a námořních jednotek a utvořit tak koordinovaný útok, proti kterému je velmi těžké se bránit. Vaše pozemní síly by se měli skládat z jednotek všech technologických úrovní, abyste se dokázali vypořádat se vším co pro vás váš protivník přichystal. Tudíž vaše armáda by měla mít:

 • Bullfrogy
 • Sickly
 • Sondy Terror
 • Tanky Apokalypsa
 • Tanky Hammer
 • Odpalovače Raket V4

S několika kusy od každé výše uvedené jednotky byste měli být schopni definitivně rozdrtit nepřítele. Pokud máte silnou ekonomiku, bylo by dobré vybudovat několik Stingrayů pro případ, že má váš protivník nějaké budovy na vodě nebo abyste ho odradili na vodu uprchnout a zmařit tak snahy vaší armády. Pokud se mu přeci jen povede uprchnout na vodu, vždycky máte možnost postavit si silné námořnictvo a rychle ho rozdrtit, protože jeho ekonomika značně utrpí oním přesunem na vodu.

Žádné komentáře
 
Fs 2004,Microsoft Flight Simulator 2004,Run Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore