LuTa centrum

Fs 2004,Fifa 08,srs,Test rive anlimited,nfs prostreet,Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore

Glory of the Roman Empire

Race Drive Grid

Red Alert 3

Spojenci - popis frakce

Spojenci - popis frakce

RedAlert3Allies_avatar

Spojenci - popis frakce

RedAlert3Allies_avatarKoalice západních států, které se sjednotili k obraně svobodných lidí z celého světa. Spojenci jsou připraveni rázně jednat vysláním svých dobře trénovaných vojáků a pokrokové techniky, vždy se však snažili o nenásilná řešení konfliktů. Spojenci bojují proti sovětské agresi už roky a často vítězí jen a pouze díky své odhodlanosti.

Vylepšování technologie:
Spojenci vylepšují vše ve své montážní hale nebo ve velitelských centrech a postavení úřadu obrany jim umožní stavbu nejvyspělejších obranných staveb. Zakupte ve své montážní hale nebo velitelském centru zvýšené pověření a všechny budovy, které produkují jednotky a nachází se ve stavebním okolí, budou vylepšeny na tuto úroveň. Poté si zaplaťte maximální pověření a získáte přístup k nejsilnějším jednotkám. Nezapomeňte také na své rozšiřující základny, zbudované pomocí velitelských center… zvyšování technologické úrovně na vaší montážní hale se totiž nerozšíří po celé mapě a vylepšení musíte provést zvlášť právě ve velitelském centru.

Žádné komentáře
 
Fs 2004,Microsoft Flight Simulator 2004,Run Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore