LuTa centrum

Fs 2004,Fifa 08,srs,Test rive anlimited,nfs prostreet,Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore

Glory of the Roman Empire

Race Drive Grid

Red Alert 3

Ranked hry v Red Alert 3 a Worldbuilder

Ranked hry v Red Alert 3 a Worldbuilder

Apoc na oficiálním fóru uvedl, že v Red Alert 3 bude rank (místo v oficiálním žebříčku) ovlivňován jen automatch hrami, což znamená, že vlastní ranked hra nepůjde vytvořit a předejde se tím „point- pushing“ taktice (jde o to, že vytváříte vlastní hry kde hrajete jen s kamarádem a on vás nechá vyhrávat). Jediná možnost jak tedy postupovat v oficiálním ranked žebříčku bude přes automatch hry a tedy fair-play, tento automatch systém a Red Alert 3 žebříček se bude dále vylepšovat na základě hráčských ohlasů.

Apoc zároveň i potvrdil, že Worldbuilder k Red Alert 3 nebude vydán společně se hrou, nicméně se na něm pracuje aby byl vydán krátce po jejím dokončení, což bude pravděpodobně společně s prvním patchem. Tento Worldbuilder bude mít nějaká vylepšení jako třeba zlepšení funkce rastru a další. Přesto je to stále ten stejný profesionální nástroj ve kterém tvořili mapy i sami vývojáři a proto společně s ním vyjde i nějaký návod pro jeho obsluhu.

Žádné komentáře
 
Fs 2004,Microsoft Flight Simulator 2004,Run Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore