LuTa centrum

Fs 2004,Fifa 08,srs,Test rive anlimited,nfs prostreet,Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore

Glory of the Roman Empire

Race Drive Grid

Red Alert 3

Protikopírovací ochrana v Red Alert 3

Protikopírovací ochrana v Red Alert 3

 

Zajímá vás jak je to s nedávno ohlášenou protikopírovací ochranou DRM (Digital Rights Management – Správa Digitalních Práv) v Red Alert 3? Chris Corry se k tomu na oficiálním fóru vyjádřil takto:

Slyšel jsem o vašich obavách z nové protikopírovací ochrany DRM a proto vás obeznámím s našimi plány. U Red Alert 3 (a u všech dalších PC her od EA) budeme používat SecuROM – tu samou ochranu proti kopírování jakou použili vývojáři z EALA na posledních třech titulech. Tentokrát jsme se však rozhodli, že protikopírovací ochrana bude mnohem mírnější než ta kterou jsme podporovali v minulosti.

Vím, že toto je dost diskutabilní téma a proto si myslím, že nejlepší bude začít těmito fakty:

• Ověříme vaši hru online když ji nainstalujete a poprvé spustíte.

• Nikdy už vám nebudeme znovu ověřovat hru online po prvním spuštění. Jinými slovy to znamená, že po instalaci už nebude žádné zasahování do vašeho počítače, abychom zjistili zda máte „povoleno“ hrát.

• Budete moci nainstalovat a hrát hru na pěti počítačích.

• Znamená to, že nebudete muset mít disk v počitači, aby jste mohli hrát. Osobně si myslím, že je to obrovské vylepšení oproti minulé protikopírovací ochraně, která vždy pro hraní vyžadovala disk v mechanice.

• Život je nepředvídatelný. Ja vím, bylo by to nepříjemné, ale pro těch pár nešťastníků, kteří nainstalují hru a jejich počítače se pokazí (virus, přeinstalace operačního systému, velké hardware vylepšení počítače atd.) a musí proto hru přeinstalovat pětkrát, můžou se potom obrátit na Zákaznický Servis EA, který vám bude k dispozici pro další ověření vaší hry a následné povolení k hraní. Toto bude možné jen na základě kontaktování naší zákaznické podpory.

• Můžete samozřejmě hrát offline bez nějakých zábran nebo penalizace.

Red Alert 3 vypadá býti strategií světové třídy, která vám nabídne hodiny zábavy. Myslím si, že by byla škoda kdyby jste se rozhodli nehrát tuto skvělou hru jen kvůli tomu, že obsahuje ochranu proti kopírování DRM, ale chápu, že je to osobní rozhodnutí každého z vás a respektuju to. Jak jste si mohli domyslet, o mnoho méně respektuji lidi, kteří si ilegálně stáhnou hru jen kvůli tomu, že má tuto protikopírovací ochranu DRM.

Tak či tak, jsme velmi hrdí na to množství náročné práce, kterou do této hry vložil náš vývojářský tým a doufáme, že si ji užijete až vyjde.

Žádné komentáře
 
Fs 2004,Microsoft Flight Simulator 2004,Run Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore