LuTa centrum

Fs 2004,Fifa 08,srs,Test rive anlimited,nfs prostreet,Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore

Glory of the Roman Empire

Race Drive Grid

Red Alert 3

Profily postav - Spojenci

Profily postav-Spojenci

Gemma Atkinson jako Lt. Eva McKenna

Informace o postavě

Eva byla nejlepší studentkou akademie pravidělně každý rok studia a nyní osobně dohlíží na nejvyšší členy spojenecké koalice, čímž zabezpečuje pevný řetěz rozkazů. Od útlého věku byla ovlivňována Sovětsko-Spojeneckým konfliktem, tudíž se rozhodla zasvětit život službě spojeneckému odkazu.

Wallpapery

Gemma Atkinson wall1 Gemma Atkinson wall2

Informace o herečce

Gemma hrála v seriálu Hollyoaks po dobu pěti let problémovou teenagerku Lisu Hunterovou. Později se objevila v ITV primetime show Soapstar Superstar a během posledních let odvážně nakráčela do Aussie džungle, aby se utkala v pořadu I’m A Celebrity…Get Me Out Of There!. Má roli v chystaném britském filmu Boogie Woogie společně s Jamie Winstonem, Christopherem Lee a Heather Grahamovou, film bude v Anglii uveden do kin v srpnu 2008.

Obrázky

RA3-Gemma1sm.jpg RA3-Gemma2sm.jpg RA3-Gemma3sm.jpg RA3-Gemma4sm.jpg

Randy Couture jako Cmdr. Warren Fuller

Informace o postavě

Toto není člověk zbytečných slov, přežil mnoho bitev proti Sovětskému Svazu díky svému polnímu výcviku, surovému talentu, rozhodnosti a houževnatosti. Je to rozený vůdce a bojovník, odhodlaný bránit spojeneckou svobodu do posledního dechu.

Wallpapery

randycouturewp1.jpg randycouturewp2.jpg

Informace o herci

UFC šampión v těžké váze a člen Síně Slávy Randy „the Natural“ Couture je jediný pětinásobný šampión a jeden z nejctěnějších zápasníků v historii organizace Kombinovaných Bojových Umění. Ačkoli je „Kapitán Amerika“ známý hlavně pro své úspěchy v osmihrané kleci, Couture nosí mnoho klobouků a své jméno proslavil i jakožto veterán 101. výsadkové divize, sportovní komentátor, motivační řečník, herec, autor bestsellerů, podnikatel, filantrop a nyní i jako videoherní hvězda Velitel Warren Fuller z Red Alert 3. Vždycky jako jeden z těch, kteří překonávají překážky, byl Corture vyzván k obraně svého titulu proti 265 librovému Brockovi Lesnarovi v Listopadu v UFC mega souboji. Pro více informací o Randym Couturovi navštivte: http://www.randycouture.tv/

V Red Alert 3 propůjčuje Couture svůj hlas a vzhled jako Warren Fuller, Velitel spojeneckých sil!

Obrázky

Randy1sm.jpg Randy2sm.jpg Randy3sm.jpg Randy4sm.jpg

Jenny McCarthy jako Tanya

Informace o postavě

Přestože spojenečtí vůdci opakovaně zlehčují osobní zásluhy agentky Tanyi ve vleklé válce proti Sovětskému Svazu, pouze to podporuje spekulace o tom, že bez její pomoci by Spojenci byli už dávno poraženi. Spekulace se také vedou ve věcech jako je místo jejího narození, skutečné jméno, vojenská hodnost, rodinný stav, výška, váha, velikost bot, počet potvrzených zabití, věk, přírodní barva vlasů a v dalších přísně chráněných tajemstvích. Co ovšem není tajemstvím je to, že Tanya má sklony k řešení velkých vojenských konfliktů na vlastní pěst, obvykle tak, že zneutralizuje drtivou většinu nepřáteských sil.

Pro více informací o Tanye navštivte tento Unit Spotlight.

Wallpapery

ra3jennymccarthywp1.jpg ra3jennymccarthywp2.jpg

Informace o herečce

Jenny McCarthy (narozená 1. listopadu, 1972) je americká modelka, komička, herečka, spisovatelka a aktivistka. Svou kariéru odstartovala jako modelka v říjnu 1993 a později začala účinkovat v televizi a ve filmu, když byla vybrána televizí MTV aby moderovala novou seznamovací show nazvanou Singled Out. Tento pořad se stal jedním z nejlepších programů MTV, to otevřelo Jenny dveře k herectví a stala se hvězdou své vlastní komediální show nazvané zkrátka The Jenny McCarthy Show. Později si zahrála ve filmech jako BASEketball, Scream 3, John Tucker Must Die a jako host v několika televizních seriálech, mezi nimi například v Two and a Half Men, Charmed, The Drew Carey Show a Just Shoot Me! Jenny McCarthy je taktéž autorkou knižních best-sellerů jako třeba LOUDER THAN WORDS a MOTHER WARRIORS: A Nation of Parents Healing Autism Against All Odds.

Toto je první role Jenny McCarthy ve videohře. „Zjistila jsem, že Red Alert 3 není jen videohra, ale rozhodně i interaktivní film. Lidi vlastně sami posouvají děj příběhu dopředu a to jak se postupně rozvíjí a mohutní, je odměnou za dobře odvedenou práci. A to je fakt skvělé.“

Obrázky

tanya1sm.jpg tanya2sm.jpg tanya3sm.jpg tanya4sm.jpg

J.K. Simmons jako Prezident Ackerman

OBJEVIL SE NOVÝ KANDIDÁT NA PREZIDENTA
Zapomeňte na „ostatní“, je tu Howard T. Ackerman!

Washington DC, 17. říjen, 2008 – Při nečekaném obratu událostí a dokonce i po závěrečné prezidentské debatě, nový kandidát Howard T. Ackerman náhle vhazuje rukavici do ringu a formálně ohlašuje svojí kandidaturu na post prezidenta Spojených Států Amerických. Pracuje s velmi neortodoxním přístupem „Do hajzlu s nima“, Ackermanovo náhlé ohlášení nečekaně zatřáslo politickou scénou a zajistilo mu několik úžasných sponzorů.

Zapomeňte na ostaní kandidáty. Je na čase abyste i VY podpořili prezidenta Howarda Ackermana. Ackermanova neortodoxní kapaň oficiálně začala a s pouhýmy 3 týdny do konce prezidentských voleb můžete určitě očekávat, že od Ackermana uvidíte ještě mnohem více.

Informace o postavě

Tento zapřísáhlý antikomunisticky a prokapitalisticky orientovaný ideolog rychle vyhrává volby napříč Amerikou po milonech hlasů. Horlivě a otevřeně podporuje úsilí Spojenecké koalice, přinejmenším od doby, kdy začíná bojovat proti Sovětským invazím. Narodil se a byl vychováván na farmě v Idaho, pan Ackerman posílil svůj národ prostým, vyhrňme si rukávy způsobem.

Wallpapery

ra3ackermanwp1.jpg ra3ackermanwp2.jpg

Informace o herci

J. K. Simmons (narozen 9. ledna 1955) je Americký filmový a televizní herec. Jeho nejznámější televizní role je hlavní postava ve vězeňském dramatu z produkce HBO nazvaná Oz, hraje i v mnoha rozličných inkarnacích NBC jako je například seriál Law & Order (Právo a pořádek). Momentálně exceluje jako Assistant Chief LAPD v seriálu The Closer. J.K. Simmons také propůjčil svůj hlas žluté M&M v reklamě právě na M&M, což je méně známá, ale stále pamětihodná role. Další známé role J.K. Simmons ztvárnil ve filmech jako Thank you for Smoking, Burn After Reading a Juno. Ale nejznámější role J.K. Simmonse je hlučný a potrhlý J. Johan Jameson, šéfredaktor novin Daily Bugle z trilogie Spiderman.

Toto je poprvé, kdy je J.K. Simmons obsazen do role ve videohře a to jako nový prezident Howard T. Ackerman, který prohlašuje „Volte mě, pokud chcete žít.“

Obrázky

ra3ackerman1sm.jpg ra3ackerman2sm.jpg ra3ackerman3sm.jpg ra3ackerman4sm.jpg

Cmdr. Lissette Hanley

Field Marshall Robert Bingham

Žádné komentáře
 
Fs 2004,Microsoft Flight Simulator 2004,Run Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore