LuTa centrum

Fs 2004,Fifa 08,srs,Test rive anlimited,nfs prostreet,Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore

Glory of the Roman Empire

Race Drive Grid

Red Alert 3

Profily postav - Sověti

Profily postav - Sověti

Gina Carano jako Natasha Volkova

Informace o postavě

Pouze málo se skutečně ví o Natashe Volkové, legendární sovětské ostřelovačce, ačkoli její jméno a činy jsou známy po celém světě. Žena nemnoha slov, ostřílený profesionál – a podle některých chladnokrevný zabiják. Zabývá se pouze nejnutnějšími záležitostmi Sovětského Svazu. Na světlo se však může dostat i ta temnější část Natashina příběhu. Díky tomu, že vládní agentury odmítají nebo dokonce uvězňují novináře zpochybňující Natashino vojenské chování nebo pravdivost oficiálních zdrojů o jejím životě a kariéře, pověsti a drby o její „neskutečné krutosti“ stále kolují mezi branci, kteří viděli Natashu přímo v boji.

Wallpapery

ginawall1sm ginawall2sm

Informace o herečce

Elitní XC bojovnice Gina Carano je dosud neporažená bojovnice v Mixed Martial Arts (Kombinovaná Bojová Umění, MMA), specializující se na thajský Muay Thai kickbox a ostatní styly. Také se objevila v televizní sérii American Gladiators jako Gladiátorka „Crush“. Narodila se v Texasu v roce 1984 do rodiny Dallaských Cowbojů, studovala psychologii na Nevadské Univerzitě a v Las Vegas začla s trénováním bojových umění.

Obrázky

RA3-GinaCarano1sm RA3-GinaCarano2sm RA3-GinaCarano3sm RA3-GinaCarano4sm

Premier Cherdenko

General Krukov

Dasha Fedorovich

Dr. Gregor Zelinsky

Žádné komentáře
 
Fs 2004,Microsoft Flight Simulator 2004,Run Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore