LuTa centrum

Fs 2004,Fifa 08,srs,Test rive anlimited,nfs prostreet,Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore

Glory of the Roman Empire

Race Drive Grid

Red Alert 3

oficiální info

oficiální info

Red Alert 3

Část 1#

Zoufalé vedení hroutícího se Sovětského svazu se snaží vrátit v čase, aby změnilo dějiny a obnovilo slávu Matky Rusi. Cesta proti proudu času však skončí fiaskem, což vyústí ve vznik alternativní časové linie. V ní se vývoj technologií ubírá zcela jiným směrem, světu dominuje nová supermocnost a zuří III. světová válka. Na východě povstalo nové Impérium vycházejícího slunce a tento konflikt se změnil v trojstranný zápas mezi Sověty, Spojenci a Impériem. Jejich armády využívají v poli nové a neobvyklé zbraně a technologie, jako Teslovy spirály, mohutně vyzbrojené válečné balóny, teleportaci, obrněné medvědy, inteligentní delfíny, plovoucí ostrovní pevnosti a transformovací tanky.

„Hry série Red Alert jsou díky své propracovanosti, variabilitě a revolučním prvkům herního systému velmi dobře známy všem skalním příznivcům realtimových strategií. Patří ovšem také mezi onen výjimečný typ her, jejichž špičkové příběhy, okamžitě přístupné schéma a přímočarý herní design dokáží přilákat mnohem více příležitostných hráčů,“ říká Mike Verdu, generální manažer EALA. „V Red Alert 3 pokračuje náš tým v proslulé tradici zavádění inovací svého žánru, jako je například mód kooperativní kampaně, který ocení jak ostřílení veteráni, tak i příležitostní hráči. V Red Alert 3 můžete vždy podržet někoho z vašich přátel či rodiny!“

„Trvá to už příliš dlouho,“ říká Chris Corry, výkonný producent EALA. „Fanoušci čekají na nový Red Alert už sedm let a my děláme vše, co je v našich silách, aby to čekání stálo za to. Zůstáváme věrni základním devízám série, ale zároveň přidáváme nové prvky jako kooperativní kampaň odehrávající se na pozadí příběhu, v němž nová mocná frakce otřese základy světa Red Alertu tak, jak jej známe. Objeví se také nové zbraně, které fanoušci Red Alert 3 jistě přijmou jako dostatečnou odměnu za svou trpělivost. Absolutní novinkou v designu hry jsou námořní souboje, v nichž se rychlý a plynulý herní systém C&C přenáší dosud nevídaným způsobem na otevřené vody oceánů.“

Příběh Red Alert 3 začíná zoufalým pokusem vedoucích představitelů hroutícího se Sovětského svazu změnit dějiny a obnovit slávu sovětského impéria výpravou do minulosti. Cesta zpět v čase však skončí fiaskem, což vyústí ve vznik alternativní časové linie. V ní se vývoj technologií ubírá zcela jiným směrem, světu dominuje nová supermocnost a zuří III. světová válka. Na východě povstalo nové Impérium vycházejícího slunce a tento konflikt se změnil v trojstranný zápas mezi Sověty, Spojenci a Impériem. Jejich armády využívají v poli nové a neobvyklé zbraně a technologie, jako Teslovy spirály, mohutně vyzbrojené válečné balóny, teleportaci, obrněné medvědy, inteligentní delfíny, plovoucí ostrovní pevnosti a transformovací tanky.

Red Alert 3 klade otázku „Co by bylo kdyby?“ Co kdyby se podařilo realizovat každý bizarní výzkumný projekt nebo technologický pokus navržený v posledních 70 letech? Co kdyby se ukázalo, že například filadelfský experiment, teorie cestování časem, teleportace, neviditelnost, některé méně známé Teslovy technologie a další stovky pozoruhodných výzkumných projektů jsou uskutečnitelné a staly se běžnou součástí života? Co kdyby i nadále existoval Sovětský svaz a navíc začal prosperovat? Jak by vypadala budoucnost v příštích 10 letech? Jak by vypadal svět, kdyby nepadlo japonské císařství a místo toho by se stalo technologicky nejrozvinutější supermocností? Scénáře následného vývoje mohou být různé, každopádně představují fantaskní a pestrou vizi alternativní budoucnosti s jistými prvky pravděpodobnosti.

Příznivci série Command & Conquer, kteří zatouží vyzkoušet si Red Alert 3 dříve než ostatní, budou mít možnost zapojit se do programu jeho beta testování, pokud si koncem tohoto roku zakoupí Command & Conquer™ 3: Kane’s Wrath nebo Command & Conquer 3 Limited Collection.

Hlavní vlastnosti
Vždy je lepší hrát si s někým dalším

Probojujte se třemi sólo kampaněmi, nebo spojte síly se svými přáteli v misích, které byly vytvořeny přímo pro mód co-op, případně se přidejte k jednomu z devíti velitelů ve hře, z nichž každý představuje jedinečnou osobnost s charakteristickým herním stylem.

Hvězdami nabitý příběh

Pro Command & Conquer’s typická živé akční videa ve vysokém rozlišení a celkové délce přes 60 minut se mohou pyšnit nejpočetnějším obsazením v dějinách série Command & Conquer.

Vládněte mořím, podmaňte si celý svět

Vůbec poprvé zažijete herní systém s vedením války na moři, jehož ovládnutí bude stejně důležité, jako dominance na zemi a ve vzduchu. Získejte strategickou výhodu zajištěním nadvlády nad nerostnými zdroji moře a podnikejte kombinované útoky.

Do zbraně!

Vaše oblíbené jednotky z Red Alert, jako jsou soničtí delfíni, tesla-pěšáci, útoční psi a stále populární Tanya, doplní obrnění váleční medvědi a psychoškolačky ve stylu anime.

Nová hrozba z východu

Nebezpečné Impérium vycházejícího slunce zahájilo technologický teror, ovlivněný směsicí anime, sci-fi, bojových umění a robotické kultury. Futuristické jednotky Impéria se mohou transformovat do jiných forem a jsou specializovány pro boj na moři.

Command Stick 2.0

Pouze pro Xbox 360. S vylepšeným rozhraním Command Stick, které se poprvé objevilo v Command & Conquer Kane’s Wrath, a ovládáním, přizpůsobeným hráčům s různou úrovní zkušeností, čeká na majitele Xboxu 360 bezkonkurenční RTS zážitek.


Část 2#

Společnost Electronic Arts oznámila, že její nejoblíbenější řada z herní série Command & Conquer™, jíž se prodalo více než 25 miliónů kusů, se oficiálně vrací na scénu v podobě titulu studia EA Los Angeles Command & Conquer™ Red Alert™ 3. Právě startuje jeho celosvětová distribuce, u nás se v nabídce prodejců hra ve verzi pro PC objeví 31. října. Verze pro videoherní a zábavní systém Xbox 360® vyjde 14. listopadu.

S ambicemi stát se nejlepší strategickou hrou roku 2008, Command & Conquer Red Alert 3 v sobě kombinuje typický humor s nadsázkou a vzrušující realtimové inovace. Hra se třemi plně kooperativními kampaněmi podle scénáře a bezprecedentním zaměřením na námořní boj potěší veterány i nováčky na poli strategických titulů. Command & Conquer Red Alert 3 rovněž obsahuje, pro sérii Command & Conquer charakteristické, živé akční filmové sekvence s jedním z největších hereckých obsazení v dějinách videoher, v němž najdeme taková jména, jako Gemma Atkinson, Gina Carano, Randy Couture, Tim Curry, Kelly Hu, Jenny McCarthy, Jonathan Pryce, Autumn Reeser, J. K. Simmons, Peter Stormare a George Takei.

„Náš tým tvoří zarytí fanoušci Command & Conquer, jejichž cílem bylo přivést Red Alert zpět. Hráči dostanou jasný důkaz jejich vášně v podobě hry Red Alert 3,“ uvedl Chris Corry, výkonný producent EA Los Angeles. „Náš hlavní úkol spočíval ve vyvážení poměru mezi návratem ke kořenům – jedinečnému, odlehčenému a rychlému hernímu systému ve stylu Red Alertu – a celé řadě nových vzrušujících RTS inovací. Propracovaný příběh, hvězdami prošpikované filmové sekvence? To zní přesně jako Red Alert. Ale zapracování námořních bitev do jádra hry a možnost zahájení rozsáhlých a atraktivních co-op kampaní? Hráči něco takové ještě nikdy neviděli.“

Podobně jako ve všech předchozích hrách série se události Command & Conquer Red Alert 3 točí kolem cestování v čase a komplikací, vzniklých v jeho důsledku. Hra začíná v hroutícím se Sovětském svazu, jenž je na pokraji porážky od Spojenců. Dva zoufalí sovětští generálové společně s geniálním vědcem se přenesou zpět v čase, aby změnili dějiny a obnovili zašlou slávu matičky Rusi. Zpočátku to vypadá, že jejich mise skončí absolutním úspěchem, ale velmi rychle zjistí, že jejich kroky způsobí vznik alternativní časové linie, v níž vývoj technologií nabral úplně jiný směr a na světové scéně dominuje nová supervelmoc – Císařství Vycházejícího slunce. Hráči budou vrženi doprostřed trojstranného konfliktu mezi Sověty, Spojenci a japonským Impériem a ujmou se velení jedné z frakcí podle pro ni daného specifického scénáře. Každou z kampaní lze přitom přepnout do plného co-op módu. Je možné se spojit s přítelem online nebo s jedním s devíti různých AI velitelů. Ve hře jsou rovněž skirmish mód a multiplayer až pro šest hráčů.

Každá kopie Command & Conquer Red Alert 3 obsahuje zdarma plakát „Women of Red Alert 3“ (Ženy Red Alert 3) a kód pro získání Kossarovy helmy, exkluzivního předmětu pro titul studia Mythic Entertainment Warhammer® Online: Age of Reckoning™. Tato sovětská čepice dá hráči schopnost proměny jeho postavy ve WAR v medvěda. Současně se standardní verzí vychází i Command & Conquer Red Alert 3 Premier Edition s exkluzivními multiplayerovými mapami, dokumentem ze zákulisí o natáčení živých akčních scén, soundtrack Red Alert 3 a exkluzivní beta klíč pro příští Command & Conquer. U nás bude tato limitovaná edice k dostání v síti prodejen JRC, na Slovensku v síti Brloh.

Žádné komentáře
 
Fs 2004,Microsoft Flight Simulator 2004,Run Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore