LuTa centrum

Fs 2004,Fifa 08,srs,Test rive anlimited,nfs prostreet,Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore

Glory of the Roman Empire

Race Drive Grid

FlatOut

Tratě

Tratě

pic Lesní cesty
Kdo rád chodíte do lesa na procházky, tak se lesům Gracie Woodland a Finchley Forest určitě vyhněte. Do cest, v těchto borovicových sadech, zasahuje těžká technika stejně nevhodně jako kmeny stromů povalující se ledabyle na trati. Finchley Forest je mnohem kopcovitější a klikatější než Gracie Woodland. Kola zde občas okusí i asfalt, ale to jen na krátkou dobu.

pic Města
Rychlé, rovné a klikaté silnice ve městě Whattahoo Town potěší snad každého. Spousta lamp, zaparkovaných aut a povalujících se beden čekajících na zbourání jsou výborným zpestřením. Hayville Farm překypuje venkovským nádechem. Traktory, prašné cesty vedoucí po okolí i po městě Whattahoo a stohy slámy lemují trať všude, kde mohou. Zkrátka prvotřídní vidlákov.

pic Závodní dráhy
Dlouhé a často nerovné tratě, na kterých se zřídkakdy objevují výkopové práce. Poblíž tratí Bay Circuit se nachází močály a rybníčky s menší vegetací. Asfaltky vedoucí po Fairgrass grounds jsou zalesněné po obou stranách bohatou vegetací. Obě dráhy jsou většinou obehnány betonovou zdí a dosahuje se na nich vysokých rychlostí.

pic Cesty po písku
Dvě navzájem si konkurující společnosti, Brad´s Sand-pit a Gravel Mount, se rozhodli získat si popularitu tím, že nechají ve svých písečných dolech závodit bandu šílenců. Kdyby věděli, že jim z dolů zbude jen pískoviště pro děti, rychle by si to rozmysleli. Na obou písečných cestách se nacházejí stroje na těžení, kopce vytěženého písku a sklady s lehkou technikou.

pic Sněžné tratě
Na kompletně zamrzlé rybářské oblasti Whitefish Lake nalezneme lodě zamrzlé do ledu, rybářské osady a tuny sněhu. Po ledě to neuvěřitelně klouže, takže by jste si měli do zatáček přibržďovat. Nedaleko odtud se nachází město ve sněhu s řekou Redpine, odkud pro krutou zimu všichni odešli. Naštěstí obyvatelé stihli odhrnout sníh ze silnic.

pic Bonusové okruhy
Tři tratě vedoucí po hliněném prostředí jsou skvělým odreagováním od rutinních závodů. Ta první je rychlí ovál, kde záleží spíš na tom, jak máte rychlé auto, než jak umíte řídit. Druhá trať je na stejném stadionu, ale místo oválu kopíruje osmičku. Pozor ať se uprostřed nesrazíte se soupeři. Na posledním okruhu si skutečně zaskáčete. Jezdí se po hrbolkách a to v obou směrech.

pic Ragg-doll olympiáda
1. Skok do písku- pokuste se odpálit figurínu, co nejdál je to možné.
2. Hod do výšky- najeďte autem na rampu a odpalte figurínu nejvýš, jak to jde. Neodpalte ji až daleko za rampou. Pokus by se nepočítal.
3. Šipky- snažte se zasáhnout terč před vámi a získejte body za dobré zásahy.
4. Kuželky- umíte dát na kuželkách STRIKE? Tak ukažte, jak vám to pude v této parodující disciplíně.
5. Klaun- Vhoďte figurínu do správné díry. Každá díra je jinak bodově ohodnocená.
6. Hod na cíl- Odpalte panáka a nechte ho doklouzat po zemi přímo do středu cíle.

pic Derby
Všechny arény mají kruhový tvar. První aréna pro derby je relativně rovná, jenom uprostřed má menší hrbol. Ve druhé aréně se naskáčete podstatně víc. Na zablácené zemi je spousta kopečků a louží, které vám znemožňují zasáhnout soupeře, tak jak by jste chtěli. Poslední aréna připomíná spíš kráter než soutěžní prostředí. Uprostřed je velká díra a vy můžete bojovat v ní nebo mimo ni.
Žádné komentáře
 
Fs 2004,Microsoft Flight Simulator 2004,Run Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore