LuTa centrum

Fs 2004,Fifa 08,srs,Test rive anlimited,nfs prostreet,Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore

Glory of the Roman Empire

Race Drive Grid

FlatOut

Kariéra

Kariéra

Ještě před tím než začnete hrát kariéru máte možnost zajezdit si na „zatím“ otevřených tratích se „zatím“ přístupnými auty. Zbytek tratí a aut si odemknete pouze dokončením kariéry.

 

V kariéře jsou pro vítěze nachystány tři poháry. Ale vítězem se stane jen ten, který zdolá všechny připravené tratě a porazí tak sedm lačně vyhlížejících soupeřů. Tratí je celkem 36 a jsou rovnoměrně rozmístěné do pěti prostředí: závodní okruhy, cesty přes město a blízké okolí, sněžné pláně, nebezpečné lesy a stezky vedoucí kolem dolů s pískem.

 

Peníze získáváte za závody (když se umístíte na prvních třech pozicích) a za ničenípředmětů (každý zničený předmět nebo stroj jsou peněžitě oceněny v tabulce, která se zobrazí po závodě), i když touto cestou moc nezbohatnete. Když máte našetřeno, můžete nakupovat auta a komponenty do nich. Auta se dají zlepšit jak v rychlosti, tak v odolnosti nebo zatáčení. V garáži máte místo pouze na jedno vozidlo, takže při koupi nového vozidla automaticky to staré prodáváte.

 

Bronzový pohár

pic

Pro začátek dostanete rozpočet 4000 dolarů a na výběr máte z pěti „úchvatně“ vypadajících aut přímo ze smetiště. Zatím nejdražší auto je Bullet (4000). Jen 9 závodů vás dělí od Bronzového poháru. 4 pískárny, 3 lesy a 2 okruhy.

Na samotném začátku závodní kariéry máte odemčeny pouze 3 tratě. Vždy, když se umístíte minimálně na třetím místě, závod o políčko níž se vám odemkne. Je samozřejmostí, že se obtížnost neustále zvyšuje. Za první místo v prvním závodě dostanete 1000 dolarů a za první místo v posledním závodě dostane 1500 dolarů.

Stříbrný pohár

pic

Na vrakovišti přibyla auta. Konkrétně pět aut vyhlížejících už o něco lépe než ta předešlá. Nejdražší vůz (Speedevil) je za 8000. Dřív než potvrdíte u kteréhokoli z aut jeho koupi, můžete si na něm zvolit jednu z pěti barev v nabídce. I nabídky na lepší díly do vašeho vozu jsou postupně odemykány.

Cena vašeho vítězství se bude neustále zvyšovat. Odměny za první místa se nyní pohybují v rozmezí 2000 až 3000. Cesta za pohárem bude také složitější. Místo devíti závodů je jich připraveno 12, a to ve všech z pěti prostředí (teď navíc cesty zaváté sněhem a cesty přes město).

Zlatý pohár

pic

Na smetišti se objevilo posledních 6 aut, ovšem tato auta jsou tu neprávem. Dosahují velkých rychlostí, dobře vypadají a některá stojí až 15000. Tratí zase o trošku přibylo, takže už jich je na seznamu 15.

Za vítězství si na nich dost vyděláte (3000 až 4000). Vždy když najedete na jakoukoli trať, tak se vám zobrazí v dolní části obrazovky, jaký byl váš nejrychlejší čas na této cestě a vpravo dole, jaký byl váš poslední čas. Když i tuto sérii závodů dotáhnete do konce, získáte Zlatý pohár. Každému, komu se to podařilo, gratuluje celá Flatout Centrála.

Bonusy

Pod tímto oddílem najdete 6 disciplín v ragg-doll olympiádě, 3 derby arény a 3 závodní disciplíny v šestém prostředí - na hlinitých cestách.

pic

Umístit se lze pouze v závodních disciplínách. V derby hrajete s časem. Podle toho, v jakém časovém limitu se vám podaří zničit všechny svoje soupeře, takové dostanete peněžité ocenění.

V ragg-doll aréně zase dostanete peníze podle toho, jak daleko vystřelíte svoji figurínu, jak dobře se umíte trefovat na cíl, atd. Bonusy se budou odemykat postupně, podle toho, jak jste pokročili v kariéře.

Žádné komentáře
 
Fs 2004,Microsoft Flight Simulator 2004,Run Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore