LuTa centrum

Fs 2004,Fifa 08,srs,Test rive anlimited,nfs prostreet,Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore

Glory of the Roman Empire

Race Drive Grid

FlatOut

Demolition Derby

Demolition Derby

V demoličním derby si můžete přijít na slušné peníze. Snažte se svoje soupeře rozbít rychle, to pak dostanete nejvíc peněz. Vpravo dole se vám ukazuje jak moc už jste rozbití. Pokud se vám červené pole značící poškození zaplní celé, tak stačí aby do vás někdo narazil a vyletí vám řidič z kabiny. Bohužel zde nesbíráte žádné nitro, takže je zbytečné bourat pneumatiky a jiné harampádí. Zvláště pneumatikám se vyhýbejte. Jdou jen těžko prorazit a přejet jdou ještě hůř. Ani mapka v rohu obrazovky není moc nápomocná. Je na ní osm chaoticky se pohybujících teček a málo co z ní vyčtete.

pic Demolition Dash
Kruhová placka se šikmými stěnami a kopečkem uprostřed je nejmíň výdělečnou. Pokud soupeře zničíte do tří minut, dostanete jen 800 dolarů, pokud se vám to podaří do pěti minut, dostanete 400 dolarů a za sedm minut dostanete almužnu 200 dolarů.

tip: Když už se někdo zasekne na klopené zdi a budete ho chtít přirazit, tak miřte přesně. Může se vám stát, že se netrefíte a zůstanete nehybně vyset jako předtím soupeř. V této derby aréně je spoustu pneumatik, na kterých můžete zůstat nehybně viset a stát se tak snadným cílemkteré vám můžou znepříjemnit vai cestu takže se jim raději vyhněte nebo zůstanete nehybně stát

pic Super Mud Mayhem
Tady už si vyděláte o něco víc. 1000 dolarů vám přibude za tří minutovou show, pokud budete drtit soupeře celé čtyři minuty, odměna bude 500 dolarů a za 6 minut 300dolarů.
Aréna připomíná špatně rozryté pole. Je samý hrbol a jen špatně se vám podaří zasáhnout protivníkovo auto.

tip: V této aréně auta startůjí z různých míst, nejsou rozmistěny v kruhu, jeďte tedy ze začátku hned rovně a naražte do auty před vámi. Opět si dejte pozor na pneumatiky, na kterých můžete zůstat viset.

pic Demolition Sandpit
Písčitá aréna s kráterem uprostřed je „zlatým dolem“. Když rozdrtíte všechny auta do tří minut, přibude vám na kontě 2000 dolarů. Za čtyřminutový zápas dostanete 1000 dolarů a za šestiminutový jen pětistovka. Nejlépe se soupeři ničí vně kráteru. Je tam málo prostoru a zasáhnout cíl je velmi snadné.

tip: Dejte si pozor na skákání z prostřed kráteru ven. Když pojedete moc rychle tak vyletíte a narazíte ve vzduchu do zdi.
Žádné komentáře
 
Fs 2004,Microsoft Flight Simulator 2004,Run Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore