LuTa centrum

Fs 2004,Fifa 08,srs,Test rive anlimited,nfs prostreet,Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore

Glory of the Roman Empire

Race Drive Grid

FlatOut 2

Ragg-Doll

Ragg-Doll

Jestli jste o této olympiádě nikdy neslyšeli, tak se máte na co těšit. Jedná se o vzdušné akrobace předváděné na těch nejšílenějších atrakcích, jako jsou například hořící kruhy, střelba na bránu atd. Davy diváků šílejí při každém vašem pokusu o úspěch a atmosféra je tu úžasná. Z následujícího přehledu se také dozvíte tipy na dobrý výsledek v příslušné disciplíně.


pic

High Jump - Skok do výšky

V této disciplíně musíte vystřelit svou figurínu do co největší výšky, aby se zachytila v ochranné síti. Pokud ale chcete udělat radost fanouškům, můžete ji klidně střelit do hlediště. Výsledné skóre je nejlepší výsledek ze tří pokusů.

tip: Hned ze začátku se snažte vyhnout barelům, které jsou postaveny v cestě. Na konci nájezdu vystřelte figurínu pod úhlem 55-65°. Asi po 0,5s stiskněte znovu tlačítko pro vystřelení, figurína tím dostane větší rychlost. Figurínu můžete v letu korigovat klávesami, ale zárověň ji tím zpomalujete.
linka

pic

Bowling - Bowling

Určitě vás už napadlo, že zde se asi s koulemi hrát nebude. Vašim úkolem je sestřelit co nejvíc kuželek ovšem s řidičem. Hází se v pěti kolech a v každém kole máte dva pokusy. Body se udělují za shození kuželky. Výsledné skóré je součet všech pokusů.

tip: Za rozjezdem dejte pozor na bowligové koule, které stojí v cestě. Nejlepších výsledků dosáhnete vystřelením figuríny pod malým úhlem. Figurína může letět vzduchem nebo můžete ke kuželkám "doklouzat".
linka

pic

Ski Jump - Skok do dálky

Lyže můžete klidně nechat doma. Na tomto skokanském můstku se rozjíždíte autem a potom svou figurínu musíte vystřelit nejdál, jak je to možné. Výsledné skóré je součet ze dvou pokusů.

tip: Sjeďte co nejrychleji dráhu lyžařského můstku a tím naberete potřebnou rychlost. Ideální úhel pro vystřelení je 45°. Snažte se figurínu odpálit co nejpozději a trošku na stranu aby se v letu vyhla skříženým lyžím. Zde je dobré použít znovu klávesu pro odpálení a figurína tak letí ještě dál.
linka

pic

Curling - Střelba na cíl

Tady musíš své akrobatické schopnosti využít naplno. Po zajetí křivé nájezdové dráhy odpal figurínu do curlingového kruhu. Čím blíže bude středu, tím víc dostaneš bodů. Výsledné skóré je součet ze tří pokusů.

tip: Na nájezdové dráze to hodně klouže tak dejte pozor ! Zde není až tak důležitá výška nebo dálka vašeho odpalu, ale spíše směrování figuríny. Po dopadu na kruhy se snažte doklouzat co nejblíže středu.
linka

pic

Stone-Skipping - Žabky

Disciplína v níž záleží na technice a stylu provedení. Jakmile sjedete ze skokanského prkna, vypalte figurínu a odrážej se při každém dopadu na hladinu. Výsledné skóré je součet ze tří pokusů.

tip: Vašim úkolem je skákat po vodě "žabky". Ideální úhel pro vystřelení je cca. 20°. Při každém dopadu na hladinu stiskněte tlačítko pro odpálení. Za povedené skoky získáte bonusové body.
linka

pic

Ring of Fire - Ohnivé kruhy

Úkol je zde docela jasný, ale nelehký. Musíte proletět všemi deseti hořícími kruhy a dopadnout do bazénu. Snažte se letět středem kruhů, jinak z vás může být docela zábavná pyroshow. Výsledné scóre je nejlepší výsledek ze tří pokusů.

tip: Po startu se vyhněte hořícím kruhům. Dojeďte asi do 3/4 odpalovacího hřiště a odpalte figurínu pod úhlem cca. 40°. Po odpalu figurínu směrujte šipkami. Za čistý průlet kruhy dostanete více bodů.
linka

pic

Field Goal - Americký fotbal

Starý dobrý americký fotbal, ovšem pojatý trochu jinak. Figurína musí proletět za skórovací lajnu do několika vteřin, jinak se budete muset spokojit se špatným výsledkem. Výsledné skóre je nejlepší výsledek ze tří pokusů.

tip: Zde je nejleší si najít dobrou cestu mezi obřími figurínami, která vám sedí nejlépe. Jeďte autem co nejblíže ke konci a poté odpalte řidiče pod menším úhlem. Opět můžete použít tlačítko pro vystřelení, figurína tím dostane větší rychlost. Nejlepší jezdci zde dosahují času pod 14s.
linka

pic

Royal Flush - Královský Flush

Musíš během hry nasbírat karty do královské postupky, to znamená pozbírat karty jedné barvy od esa po desítku. Zní to jednoduše a možná i je. Vyzkoušejte to a uvidíte sami, jak dobří jste v kartách.

tip: Zde střílejte figurínu tam, jakou kartu zrovna potřebujete. To znamená když zrovna potřebujete kartu, která je v horní řadě, vystřelte figurínu vysoko a v letu ji směrujte šipkami. Cílem je nazbírat královskou postupku, to znamená posbírat karty jedné barvy od esa po desítku.
linka

pic

Basketball - Basketball

Na to, abyste zde uspěly, nemusíte znát pravidla basketballu. Stačí zavěsit do dobře bodovaných košů a nasbírat tak vysoké skóre. Za čistý průlet košem jsou extra body navíc. Výsledné skóre je součet z pěti pokusů.

tip: Naberte rychlost a na konci odpalovací plošiny vystřelte figurínu pod velkým úhlem. Figurínu můžete v letu korigovat klávesami, ale zárověň ji tím zpomalujete. Jakmile jednou skórujete, daný koš se uzavře a už za něj nedostanete body. Snažte se košem proletět čistě, potom dostanete body navíc.
linka

pic

Darts - Šipky

Hra šipky je jednoduchá a zábavná i pro ty, co ji běžně nehrají. Trefuj se do vyznačených míst figurínou a dobré skóre tě nemine. Výsledné skóre je součet z šesti pokusů.

tip: Zde opět záleží na vaší zručnosti korigovat figurínu ve vzduchu. Nejvíce bodů získáte za zasáhnutí vyznačeného místa. Je lepší figurínu vystřelit výše a poté ji směrovat šipkami popř. si pomoci druhým stisknutím klávesy pro odpálení.
linka

pic

Baseball - Baseball

Ukažte mistrům ligy, co je to opravdový homerun. Vystřelte svoji figurínu do vyznačeného místa na baseballové pálce a nechte se odpálit co nejdál. Pozor, i dobrý odpal může skončit v lapačce. Výsledné skóre je nejlepší výsledek ze tří pokusů.

tip: Ze začátku si dejte pozor na míček, který je v cestě. Figurínu odpalte do horní částí blikající hvězdy. Asi po 1s stiskněte tlačítko pro odpálení. Homerun se cení za 50 bodů, tak do toho! :)
linka

pic

Soccer - Fotbal

Velké body jsou ukryty v každém ze čtyř rohů fotbalové brány. Každou lepší střelu ovšem může chytit brankář, který s úsměvem lítá z jednoho konce brány na druhý. Výsledné skóre je součet ze čtyř pokusů.

tip: Naberte rychlost a na odpalovací plošině vystřelte figurínu pod úhlem 30-40°. Na velikosti úhlu záleží podle toho do jakého rohu se trefujete. Dejte pozor na brankáře.
Žádné komentáře
 
Fs 2004,Microsoft Flight Simulator 2004,Run Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore