LuTa centrum

Fs 2004,Fifa 08,srs,Test rive anlimited,nfs prostreet,Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore

Glory of the Roman Empire

Race Drive Grid

FlatOut 2

Multiplayer

Multiplayer

Online

Hraní FlatOut 2 po internetu (online) je v jedné založené místnosti až pro osm hráčů. Zakladatel hry volí trať, třídu aut (Derby, Race, Street, Any, všem stejné auto), upgrady aut (0%, 50%, 100%), množství nitra (0x, 0.5x, 1x, 1.5x, 2x), level poškození při nárazech (0x, 0.5x, 1x, 1.5x, 2x), může zakládat také celé turnaje (Turnament), kde má předvolené tratě. Dále může volit počet hráčů na síti a taky může jako jediný navrhovat vyhození hráče. Ostatní v místnosti poté hlasují, jestli jedince vyhodí nebo ne.
Je možné v místnosti chatovat (pomocí stisknutí Delete). Verze Patche 1.2 podporuje i možnost voice-chatu, ovšem kvalita rozhovoru není příliž dobrá.


Screenshot Mafia Screenshot Mafia Screenshot Mafia

LAN

Hráči mají stejné možnosti jako v online multiplayeru, ale hra je založená pomocí lokální místní sítě (Eternet). K vytvoření virtuální místní sítě LAN můžete také použít programy jako je Hamachi atd.


Screenshot Mafia Screenshot Mafia Screenshot Mafia

Párty Mód

Týmový režim je určen pro 1-8 hráčů na jednom počítači. Každý si zvolí své jméno, auto, určí se buď turnaj s předvolenými ragg-doll disciplínami nebo se vyberou vlastní disciplíny.


Screenshot Mafia Screenshot Mafia Screenshot Mafia

Časté potíže:

"Lagování" (sekání se ostatním hráčům) - je způsobeno pomalým připojením k internetu nebo vytíženým internetem
Vypadávání ze hry - je způsobeno pomalým připojením k internetu nebo vytíženým internetem
Bílá obrazovka - viz. Fórum
Žádné komentáře
 
Fs 2004,Microsoft Flight Simulator 2004,Run Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore