LuTa centrum

Fs 2004,Fifa 08,srs,Test rive anlimited,nfs prostreet,Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore

Glory of the Roman Empire

Race Drive Grid

FlatOut 2

Kariéra

Kariéra

Derby cars

I ti nejlepší závodníci začínali jako nuly. Proto i Vy musíte začít svoji kariéru tímto způsobem a to v těch nejhorších možných autovracích. Na začátku je každý hráč vybaven částkou 5000 dolarů. Za ty si musí pořídit jedno ze tří prozatím dostupných aut a nakoupit do něj vhodné komponenty a tím zvýšit jeho kvalitu (rychlost, akceleraci, odolnost, atd). Za první zlatou medaili získáte pouze 900 dolarů, ale částka se neustále zvyšuje.

pic

Jako Začátečník máte odemčené pouze dvě medaile, které se skládají ze dvou až tří tratí. V samotných závodech musíte dosáhnout alespoň takového úspěchu, aby jste dosáhli zlaté medaile. Když se vám podaří získat medaili, odemkne se vám pod ní možnost závodit v ragg-doll olympiádě a ukázat do jaké výšky dokážete vystřelit svého řidiče z auta nebo změřit síly v destrukčním derby. V budoucnu se vám pod každou medailí zobrazí nová dosažená trať, disciplína nebo derby závod.

Za dokončení Začátečníka dostanete 5000 dolarů a vy se stáváte Amatérem. Nabídku tvoří 3 zatím poměrně lehce získatelné medaile a k nim vám dopomůžou tři nová/stará auta. Výhodou též je možnost prodat starý vůz a získat zhruba polovinu částky do něj vložené, ale prodat auto můžete pouze pod podmínkou, že vám minimálně jedno auto v garáži zbude. Jakmile získáte i tyto 3 medaile, dostanete 7500 dolarů za dokončení úrovně a začnou vám říkat Profesionál. Odemknou se vám 2 nová auta a 3 lákavé medaile.

Jakmile dokončíte všechny závody jako Profesionál, odemkne se vám poslední auto z třídy derby (Venom) a Velké finále. V něm jsou čtyři hlavní závody. Zatím můžete absolvovat pouze turnaj s derby auty. Za vítězství v něm obdržíte velký Derby pohár.

Race cars

Začíná přituhovat. Máte na výběr ze tří, již o něco rychlejších, aut. Při jejich koupi máte možnost vybrat si na něj jednu z pěti předvolených barev. Barvy měníte šipkami nahoru a dolů. I během rozpracované medaile máte možnost zajít do garáže a vyměnit si auto za jiné. Místo derby arén se vám budou otevírat disciplíny s figurínou a závodní disciplíny. Derby jsou sice víc akční, ale ragg-doll olympiáda je o hodně zajímavější.

pic

Postup v kariéře je stejný, ale závodů je mnohem víc a i soupeři jsou vytrénovanější. Určitě se vám podaří ulovit více peněz za nárazy. I když mají auta mnohem lepší design než ty předešlé, věřte, že vám nebude vůbec líto ho zrušit při skvělém zásahu soupeře.

Po dokončení všech závodů vám bude uvolněn přístup k poslednímu autu (Insetta) za sportovní vozy a závěrečnému závodu ve Velkém finále za Race cars. Až úspěšně složíte i tuto těžkou zkoušku, obdržíte zlatý Race pohár.

Street cars

pic

Pokud jste došli (dojeli) až sem, byla by škoda to teď vzdát, i když jsou tyto závody nejnáročnější ze všech. Každé cestovní auto má svůj styl jízdy a perfektně vypadající karosérii, pod kterou se skrývá fakt nadupanej motor. Málo kde máte možnost dosáhnout maximální rychlosti, ale i přes to si občas budete připadat jako ve formuli 1. Stejně jako v kampani za Race cars vám budou pod každou dosaženou medailí odemčeny závodní disciplíny a akrobacie s figurínou. To abyste nezakrněli na obyčejných závodech. U postupu kariérou narážíte na stále nové tratě. A není náhodou, že ty nejrychlejší z nich odhalíte zde.

Získáním zlaté medaile za Profesionály vás dělí od zlatého Street poháru jen jeden krůček. Celkově třetí ze čtyř závěrečných jízd je vám odemknuta. Jestli se vám podaří nasbírat dostatečné množství bodů při závodech, budete vystaveni tváří tvář zlatému Street poháru.

Finále

Teď je ten správný čas všem ukázat, kdo je tady hlavní Profesionál. Ve Velkém finále máte možnost odstartovat životní jízdu.

pic

Tento závod je oceněn obrovskou peněžitou sumou padesáti tisíc dolarů. Určitě vás překvapí, že pro tyto závody si můžete vzít jakékoli auto z jakékoli rychlostní třídy. S běžným závodem se zde nesetkáte. Turnaj tvoří dvě derby a čtyři závodní disciplíny. Každá z tratí je zvolena tak, aby prověřila, co všechno jste se až doposud naučili. Těchto šest závodů je to poslední, co vás dělí od hlavního Flatout poháru. A kromě něj budete odměněni videem v trochu delší verzi, než byla doposud

Žádné komentáře
 
Fs 2004,Microsoft Flight Simulator 2004,Run Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore