LuTa centrum

Fs 2004,Fifa 08,srs,Test rive anlimited,nfs prostreet,Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore

Glory of the Roman Empire

Race Drive Grid

FlatOut 2

Jezdci

Jezdci

JACK BENTON

Současná závodní jednička. Jackovi schopnosti, vznětlivá povaha a ochota riskovat nenechávají nikoho na pochybách, že jeho výsostné postavení jen tak nikdo neohrozí.AUTA:
Derby - Banger
Race - Fortune
Street - Sunray
TYPICKÁ BARVA:
Žlutá

linka

FRANK MALKOV

Veterán, který prožíval své zlaté časy v úplně jiné době a havárií měl tolik, že se to ani nedá spočítat. Dnes je to podivín, výkonnostně dávno za zenitem, ale stále snící svůj sen o návratu na výsluní.AUTA:
Derby - Blaster XL
Race - Nevada
Street - Crusader
TYPICKÁ BARVA:
Modrá

linka

KATIE JACKSON

Dříve prezident klubu svátečních řidičů, poté zoufalec trávící svůj čas v zácpách, dnes vystresovaná osoba před zhroucením. Když ji chytne rapl a usedne za volant, radši ji nechoď na oči.AUTA:
Derby - Switchblade
Race - Lancea
Street - Chilli Pepper
TYPICKÁ BARVA:
Červená

linka

JASON WALKER

Agresivní a nepředvídatelný jezdec, který se na trati s nikým nemazlí a řeže to hlava nehlava. Kromě toho skutečně umí závodit a dokáže nepříjemně šlapat na paty i těm nejlepším.AUTA:
Derby - Shaker
Race - Bullet
Street - Speedevil
TYPICKÁ BARVA:
Tmavě šedá

linka

SALLY TAYLOR

Veselá povaha, která si s vyhroceným soupeřením neláme hlavu. Ostatní ji považují za dobrou duši pelotonu, jenom jí nesmí moc promáčknout autíčko, to se hned začne čertit.AUTA:
Derby - Roamer
Race - Lentus
Street - RoadKing
TYPICKÁ BARVA:
Růžová

linka

RAY CARTER

Klidný jezdec, kterému rozhodně neschází talent, ale někdy se zdá, že mu nezáleží na tom, zda vyhraje nebo prohraje. Rád opravuje stará auta, takže umí připravit pojízdnou káru z kdejaké vrzající rachotiny.


AUTA:
Derby - Malice
Race - Ventura
Street - Scorpion
TYPICKÁ BARVA:
Světle modrá

linka

SOFIA MARTINEZ

Opravdový profík s ledově klidným sebeovládáním. Sofia je hrdá na to, jak bezchybně umí projíždět tratě, a nenechává se zatahovat do nějakých strkanic a vyřizování účtů „kdo z koho“.AUTA:
Derby - Chilli
Race - CTR
Street - Canyon
TYPICKÁ BARVA:
Světle šedá
Žádné komentáře
 
Fs 2004,Microsoft Flight Simulator 2004,Run Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore