LuTa centrum

Fs 2004,Fifa 08,srs,Test rive anlimited,nfs prostreet,Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore

Glory of the Roman Empire

Race Drive Grid

FlatOut 2

Demolition Derby

Demolition Derby

Kdo by si nechtěl vyzkoušet svoje dovednosti ve speciálních derby arénách, kde platí pravidlo, že žádná pravidla nejsou? Cílem není zůstat v aréně poslední „živý“, ale nasbírat nejvíc bodů za nárazy, převracení a zničení protihráčů. Neradil bych skončit na střeše. Mohlo by to taky být to posední, co uděláte. Na druhou stranu… narazit v plné rychlosti do obráceného protivníka je prostě super. Nesnažte se zbaběle ujíždět. Máte 45 sekund, abyste se někoho dotkli nebo budete diskvalifikováni.
Tip pro všechny derby: Neustále po očku sledujte mapku, jestli po vás někdo nejde a buďte neustále v pohybu. Přílišné zastavování se zde dá srovnat se sebevraždou. Nárazy z boku jsou nejlepší - získáte spousta bodů (hlavně pokud otočíte soupeře na střechu) a dezorientujete protihráče.


pic Gas Station Derby - Benzínová pumpa
Stará benzinová pumpa, která je jako stvořená pro zdemolování, navozuje perfektní atmosféru, pro ty, kteří se nebojí zničit všechno v okolí. Povrch je střídavě hlinitý a asfaltový. Všech šest pump lze rozbít s doprovázejícím výbuchem.

tip: Nitro zde získáte hlavně bouráním střech pro pumpy. Snažte se co nejmíň zastavovat u zdí, aby vás někdo nepřirazil.
linka

pic Parking Lot Derby - Parkoviště
Opravdu velké parkoviště před supermarketem na kterém z nějakého důvodu nikdo neparkuje :-) Pod skleněnými přístřešky se ukrývá spousta nákupních vozíků, v rozích je několik billboardů a sedm soupeřů je připravených kohokoli vyřídit bez mrknutí oka.

tip: Je hodně riskantní přejíždět přes trávník ve velké rychlosti z prostřed nahoru. Často se stává, že tam auto narazí na patník a následně narazí neovladatelné do stěny. Nejvíc nitra získáte rozjetím nákupních vozíků.
linka

pic Skyscraper Derby - Střecha mrakodrapu
Nechápu jak tam ty auta dostali, ale věřte nevěřte, toto derby se odehrává na střeše mrakodrapu, na kterém se zrovna přistavují další patra. Aréna je obehnaná zesílenou betonovou zdí a je v ní několik děr s vodou, lešení a pilířů.

tip: Každopádně se vyhýbejte dírám v zemi. Dokážou nepříjemně rozhodit. Přejetím několika pilířů vám nitro rapidně stoupne. Zde platí podobné pravidlo jako v "Parking Lot Derby", nezustaňte stát u zdi nebo budete nemilosrdně přiraženi.
linka

pic Derby Bowl 1 - Derby mísa 1
Kruhová aréna, kolem které je vysoká klopená zeď a tribuny. Uprostřed se rozprostírá skokánek ze železné konstrukce a několik lamp na zhození. Povrch je betonový a rovný, takže se zde dá dosáhnout vysokých rychlostí.

tip: Když už se někdo zasekne na klopené zdi a budete ho chtít přirazit, tak miřte přesně. Může se vám stát, že se netrefíte a zůstanete nehybně vyset jako předtím soupeř. Nejvíce nitra získáte, když budete skákat přes skokánek uprostřed.
linka

pic Derby Bowl 2 - Derby mísa 2
Asi takhle si každý představuje skutečnou derby arénu. Má kruhový tvar, rozbahněný nerovný povrch a nachází se uprostřed velkoměsta. Prostě idylka. Aréna je obklopená stejnou klopenou zdí jako "Derby Bowl 1".

tip: Skákáním přes hrboly si doplníte nitro hned, ale je lepší se jim vyhnout, protože vám můžou úplně narušit plánovanou trajektorii.
linka

pic Derby Bowl 3 - Derby mísa 3
Poněkud neklasicky vyhlížející aréna má obrovskou díru uprostřed. Když budete mít štěstí, možná se vám povede skočit někomu na střechu. Na štěrkovém povrchu mají auta špatný odpich a hůř se brzdí, ale o to je to zajímavější. Stěnu opět tvoří oblouková stěna.

tip: Dejte si pozor na skákání z prostřed kráteru ven. Když pojedete moc rychle tak vyletíte a narazíte ve vzduchu do zdi. Nejvíc nitra naberete skoky a bouráním pneumatik.
Žádné komentáře
 
Fs 2004,Microsoft Flight Simulator 2004,Run Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore