LuTa centrum

Fs 2004,Fifa 08,srs,Test rive anlimited,nfs prostreet,Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore

Glory of the Roman Empire

Race Drive Grid

EMPIRE EARTH 2

recenze

Empire Earth II

 

"Empire Earth 2 je pokračování překvapivě skvělé 3D historické strategie Empire Earth. Hra nabízí možnost založit, budovat a udržovat tu největší a nejmocnější říši na Zemi. To vše v 15 historických epochách, které dohromady zahrnují více než 10.000 let bohaté lidské historie. K dispozici budou nové jednotky, síly a velitelé a i díky nim se Empire Earth 2 postaví do čela historických strategií stejně jako předchozí díl. V nabídce bude rovněž 14 nových civilizací a spousta nových herních prvků. Patří mezi ně například zvýšení vlivu hraničních oblastí, které budou jedním z klíčových prvků při správě každé říše.

Velké vylepšení oproti prvnímu díla dozná umělá inteligence nejenom protivníků, ale i vlastních správců, kteří budou hráči pomáhat při zvelebování říše. Nezanedbatelnou roli sehraje i vliv měnícího se počasí, které ovlivní nejenom situaci v případné bitvě, ale také úrodu a další velmi důležité faktory. Vedle 3 epických singleplayer kampaní bude k dispozici i multiplayer plný zajímavých překvapení. ..."

Žádné komentáře
 
Fs 2004,Microsoft Flight Simulator 2004,Run Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore