LuTa centrum

Fs 2004,Fifa 08,srs,Test rive anlimited,nfs prostreet,Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore

Glory of the Roman Empire

Race Drive Grid

EMPIRE EARTH 2

Počasí

Počasí

Podnebí

Ve hře se vyskytují tři typy podnebí. Každé z nich má svůj koloběh ročních období a vlastní povětrnostní podmínky, jimž se musí čelit.

Typy podnebí
tropické
mírné
suché

Počasí

Roční období se mění a s jejich změnou přichází i změny počasí. Ty se budou různit podle podnebí, ve kterém žiješ.V mírném podnebí může krajinu pokrýt sníh a snížit dohled jednotek a jejich pohyblivost. Vánice sníží dohled i pohyb ještě víc a navíc způsobují, že bomby a rakety mohou minout cíl. Déšť se vyskytuje v mírném a subtropickém prostředí a stejně jako vánice způsobuje malé snížení dohledu a rychlosti pohybu. Hurikány dohled a pohyb snižují ještě víc a blesky mohou poškodit letecké jednotky.V suchých pouštích zuří písečné bouře, které cestují krajinou poháněny rozmary větru. Pokud bude mít nějaká z Vašich jednotek tu smůlu a bude zastižena písečnou bouří, její dohled a pohyblivost bude značně snížena a bomby a rakety mohou minout cíl. Jestliže je na mapě alespoň jedna pozorovatelna, můžete také dostávat předpověď počasí.

Žádné komentáře
 
Fs 2004,Microsoft Flight Simulator 2004,Run Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII,Audiosurf,Red alert 3,spore